Primaria Comunei Rediu » Buget

Buget

* Pentru vizualizarea fisierelor PDF aveti nevoie de Adobe Acrobat Reader

Situatia bugetului pe anul 2020

Indicatori de bilant la 31.12.2019

Indicatori aferenti executie bugetului local sem I

Indicatori aferenti executie bugetului local sem II

Indicatori aferenti executie bugetului local sem III

Situatia bugetului pe anul 2019

Venituri si Cheltuieli Trimestrul II 2019

Buget 2019 initial

Buget rectificat prin HCL 19-29.05.2019

Buget rectificat prin HCL 21-08.07.2019

Buget rectificat prin HCL 22-18.07.2019

Buget rectificat prin HCL 28-16.09.2019

Buget rectificat prin HCL 29-01.10.2019

Buget rectificat prin HCL 36-06.12.2019

Buget rectificat prin HCL 38-16.12.2019

Buget rectificat prin HCL nr.24-25 din 04.09.2019

Documente ce au stat de baza intocmirii bugetului initial

HCL Buget Initial

Modificari prin dispozitia 59 din 21.06.2019

Situatia bugetului pe anul 2018

Venituri si Cheltuieli Trimestrul I 2018

Venituri si Cheltuieli Trimestrul II 2018

Venituri si Cheltuieli Trimestrul III 2018

Indicatorii aferenti executiei bugetului local la 31.12.2018

Situatia bugetului pe anul 2017

Situatia bugetului pe anul 2017

Anexa la PAAP pentru anul 2017

Modificarea nr.1 la Anexa de la PAAP pentru anul 2017

Strategia anuala Comuna Rediu an 2017

Situatia bugetului pe anul 2016

Indicatori buget local 2016

Situatia bugetului pe anul 2016

Situatia bugetului pe anul 2015

Situatia bugetului pe anul 2015

Situatia bugetului pe anul 2014

Situatia bugetului pe anul 2014

Situatia bugetului pe anul 2013

Bugetul local pe anul 2013 si estimari pentru anii 2014-2016

Bugetul local pe anul 2013 – Sectiunea de dezvoltare

Bugetul local pe anul 2013 – Sectiunea de functionare

Bugetul multianul 2014-2017       Dezvoltare       Formular 24        Functionare

Indicatorii cu privire la executia bugetelor locale la sata de 30 septembrie 2013

               – Rediu sinteza – venituri

               – Rediu sinteza – plati restante

Situatia bugetului pe anul 2010

Rectificarea bugetului local al comunei Rediu, judeţul Galaţi, pe anul 2010 (HOTARAREA  Nr.34)

Rectificarea bugetului local al comunei Rediu, judeţul Galaţi, pe anul 2010 (HOTARAREA  Nr.29)

Situatia bugetului pe anul 2009

Rectificarea bugetului local al comunei Rediu, judeţul Galaţi, pe anul 2009

Situatia bugetului pe anul 2008

Aprobarea Contului anual de execuţie a bugetului local, pe anul 2008

Skip to content